klikněte pro detail

O firmě

     Realitní kancelář JUDr. Mrázek působí na trhu s nemovitostmi od roku 1994.  Realitní kancelář působí zejména v Domažlicích a okolí, ovšem v  nabídce kanceláře  najdete také nemovitosti i z jiných částí Plzeňského kraje.

    Hlavní náplní kanceláře je zprostředkování koupě a prodeje, popř. pronájmy nemovitostí, zejména rodinných domů, chalup, chat, zemědělských usedlostí, bytů, garáží, průmyslových objektů, hotelů, penzionů, nájemních domů, prodejen apod., pozemků stavebních, zahrad, polností apod.

     Další z činností je inženýrská činnost v investiční výstavbě, kterou provádíme na území Plzeňského kraje. V rámci této činnosti zastupujeme investory v demoličních, územních, stavebních, vodoprávních aj. řízení. Zajišťujeme přípravy území po právní stránce, rozhodnutí o odstranění staveb, územní rozhodnutí, stavební povolení, kolaudační souhlasy, souhlasy se zvláštním užívání aj. u pozemních a dopravních staveb, zajišťujeme zpracování a koordinace projektů, zjišťovací řízení, studie, průzkumy území apod.

      Nedílnou součástí činnosti kanceláře je právní poradenství v oblasti nemovitostí, sepisování veškerých souvisejících smluv, návrhů apod.

      Neklademe si za cíl být jedničkou na trhu v počtu zakázek, ale chceme, aby se naši klienti setkávali s dobře odvedenou prací a případně se k nám rádi vraceli.  

 

 

                                                                                                   JUDr. Milan Mrázek

 
 
Počítadlo: 28206 unikátních návštěvníků, 46103 návštěv, 586176 hitů